Walka o puchary nadal trwa – Stelmet gra dzisiaj z Nanterre. Transmisja na 97,1 fm!

06:01

30 stycznia 2018

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 5 377 times, 1 visits today)

Koszykarze Stelmetu wygrali w sobotę z Polpharmą Starogard Gdański, a juz dziś grają z Nanterre92 w Lidze Mistrzów FIBA i to kolejny najważniejszy mecz mistrzów Polski w ostatnich tygodniach. Spotkanie rozpocznie się o 18:30, zapraszamy na tranmsisję z niego do Radia Zielona Góra. 

A o tych dwóch meczach  mówiliśmy w poniedziałkowej DOGRYWCE w RZG. Mamy więc trenera Stelmetu i naszych zawodników – Koszarka, Hernandeza, czy Florenca, który ciągle nie wyleczył się do końca z zapalenia oskrzeli i nie wiadomo, czy będzie mógł we wtorek grać.

W kazdym razie nastawienie do meczu jest pozytywne, a wszyscy podkreslaja, że znów najważniejsza będzie koncentracja ekipy Andreja Urlepa przez cały mecz.

(Visited 5 377 times, 1 visits today)

5 myśli na temat “Walka o puchary nadal trwa – Stelmet gra dzisiaj z Nanterre. Transmisja na 97,1 fm!”

  1. To były fajne chwile,emocje,wynik tydzień temu,. Szans już praktycznie nie było,a teraz są,czy uda się dziś?trzymamy kciuki i będziemy słuchać,z góry dzięki za transmisję jak i za poprzednie i przyszłe,oby dobrzew e zagraliCo do Czarnych,z całym szacunkiem,wiem,że to im ani ich kibicom nicnie robi,ale niedawno były w ekstraklasie drużyny,których miejsce jest tylko w niej,a nie ma ich nawet na zapleczu teraz.No ale jest jak jest.ZG znów wygrywają,oby tak dalej.

  2. Ty sie najpierw pisać naucz bo piszesz jak dziecko z przedszkola

  3. Wszyscy na zielono i widzimy się w hali! Dziś wszyscy jesteśmy potrzebni, żeby pomóc chłopakom. Ma być zielono i głośno, jak na ostatnich meczach ligowych:))). Już od rana trzymam kciuki:)))

Dodaj komentarz