Sport cafe: Prezes ekantor.pl Falubazu, Z.Tymczyszyn – kondycja klubu, skład 2018.

13:05

27 października 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 7 274 times, 1 visits today)

W Sport cafe gościmy dzisiaj u prezesa Falubazu Zdzisława Tymczyszyna. Rozmawiamy z nim o tym, jaka jest właściwie sytuacja klubu – i finansowa i „składowa”. Z kom rozmowy, kto blisko itp…

I czy prezes klubu trzyma wszystko mocno w ręce.

(Visited 7 274 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Sport cafe: Prezes ekantor.pl Falubazu, Z.Tymczyszyn – kondycja klubu, skład 2018.”

  1. Brawo Panie Zdzisławie! Nic zacwszelją cenę. Trzeba znać granice i mieć honor. Ja tam wolę słabszy sezon, ale odjechany młodymi chłopakami z ambicjami. Patryk. Zengi, Tonder i mega doświadczony PePe to powinien być szkielet drużyny na na najbliższe lata. Wokół nich budujmy ambitną drużynę, dla której pieniądze to nie wszystko.

  2. Nic na siłę. Lepiej realne pieniadze niż bulić na pseudo gwiazdy. Wreszcie ktoś nie buja w chmurach i realne pieniądze wydaje. Szukać młodych walecznych

  3. A ja uwazam że za to co się stało w tym sezonie i jak fatalnie rozegrano sprawy kadrowe i że dopuszczono do takiej sytuacji jaka ma miejsce w tej chwili powinni zostać pociagnięci do odpowiedzialności ludzie zarzadzający Falubazem. Co do powyższych wypowiedzi to należy pamiętać,że liga jest bardzo wyrównana i nie mozna sobie pozwolić na jakieś odpusty kadrowe bo to się moze skończyć spadkiem.Zeby jechać młodymi chłopakami to trzebach ich mieć ,a w Falubazie wiadomo jak jest z tkzwaną młodzieża.Po prostu jej nie ma.Też bym chciał i to jeszcze jak,aby Falubaz podążał taką drogą jak Leszno ,która już kilkanascie lat temu ostro postawiła na szkolenie szerokie i skuteczne młodzieży co jak widać teraz czerpie z tego tylko same profity.Falubaz kompletnie połozył szkolenie i też nam sie to teraz odbija tylko niestety w drugą stronę.

  4. Stanisław dlatego trzeba wreszcie zdecydować się na naszych wychowanków, nawet kosztem jednego sezonu. Nie wierzę w spadek. Ostateczny skład zapewne będzie taki, że da nam dużo radości, nawet jeśli nie uda się ostatecznie awansować do play-off. Jestem przekonany, że taki Mateusz Tonder po odjechaniu całego sezonu w lidze, w roku 2019 będzie o niebo lepszym zawodnikiem. Mówisz o konsekwencjach względem zarządu. Chcesz ich rozliczać z tego, że nie proponują zawodnikom wirtualnych pieniędzy? Załóżmy, że dziś decydujemy się przebić Toruń i zatrzymać Doyle. Mamy więc skład Dudek, Doyle, Protasiewicz, Zengota, Thorssell i juniorzy. Czy to gwarantuje nam mecz finałowy? W tym roku był z nami Jarek Hampel i także finału nie było. Obecny żużel to składowa bardzo wielu czynników. W finale jechać może zarówno skład Woffinden Hampel Dudek Zmarzlik Doyle Drabik Woryna, jak i Dudek Thorssell Zengota Karpov Protasiewicz i juniorzy. Atmosfera w zespole, szczęście oraz dyspozycja dnia – to najważniejsze czynniki. Nazwiska już nie gwarantują wyniku. Coś czuję, że tegoroczne okienko transferowe będzie ostatnim z takimi kwotami w umowach. Za rok wszyscy się zorientują, że nie trzeba mieć gwiazd, aby zrobić wynik.

  5. Stasiu. Jak Pauli Coelio . Jeszcze mogles dodac …. ze wina tuska

  6. Prezes myslal ze PO bedzie wiecznie rzadzic i ze beda ” naganiac „kase do klubu a tu benc i trzeba swoja wykladac ale za swoje to juz ciezko- przekonal sie juz glowny sponsor e- kantor ktory druzyne pilkarska Port 2000 wycofal z 4 ligi a ks falubaz szuka pieniedzy u prezesa ts przylep i jeszcze pamietajmy ze przyjaciele prowadza dzialalnosc na nieruchomosciach nie swoich tylko miasta i powinni za uzytkowanie ich placic jak kazdy prywatny przedsiebiorca- pochytrzyli sie i marke falubaz przejeli ” niejasnym fortelem „i mysleli ze przez zuzel jego popularnosc bedzie wladza i ” krecenie lodow ” a tu ” zycie jest ciezkie ” trzeba placic! !.

Dodaj komentarz