Sport cafe: Kamil Kawicki z Falubazu – Ciągle walczymy o brąz, dwie drogi budowy składu na przyszły sezon, szkółka Falubazu!

13:58

22 września 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 11 508 times, 1 visits today)

Dziś w Sport cafe jedna z najważniejszych postaci Falubazu – Kamil Kawicki. Członek zarządu klubu komentuje ostatnie występy Falubazu. Do tego mówi, jak widzi budowę składu na sezon 2018. Sporo też rozmawiamy o juniorach.

(Visited 11 508 times, 1 visits today)

7 myśli na temat “Sport cafe: Kamil Kawicki z Falubazu – Ciągle walczymy o brąz, dwie drogi budowy składu na przyszły sezon, szkółka Falubazu!”

  1. A kto jeszcze niedawno optował za płatnymi treningami szkółki. Gdzie wydawane są miejskie pieniądze?

  2. Szkolka na zasadach „rynkowych” to wymysl Dowhana.Uwalenie Grabowskiego i olewanie Huszczy tez na jego konto.
    I teraz mamy obraz falubazowej mlodziezy.

  3. Jak się słucha KK to można mieć wrażenie,że totalnie odleciał i maluje rzeczywistość niczym lewaki kredkami chodniki tuż po atakach.Wczoraj „krew” się polała i wszyscy przecież to widzieli na własne oczy,ale przecież o co chodzi? Nic się nie stało i jest przecież pieknie. A tak w zasadzie to o co wam ludzie chodzi? A prawda jest taka,że nikt tak pieknie po raz kolejny nie zawalił i nie spartolił końcówki sezonu jak Falubaz i tłumaczenie łosiom za których zdaje sie ze ten człowiek traktuje kibica ,że pod względem zdobytych tytułów światowych największy trener Cieślak jest głodny sukcesów? jest niczym innym jak opowiadanie bajek i bardziej wmawianiem sobie i innym takich makaronowych nauszników.Jak można mówić o człowieku który ma już tyle mistrzowskich trenerskich tytułów co trener Cieślak ,że jest głodny sukcesu? No proszeeę nie żartujmy sobie.Już bardziej wiarygodnie by zabrzmiało gdyby KK powiedział ,że trener Cieślak jest raczej wypalony?przemęczony? niż nienasycony. Echhh makaroniarze makaroniarze.Przecież to tylko deszcz pada?!

  4. Zwycięstwo ma wielu ojców,a ta porażka jest jednak sierotą…Słuchać tego się nie da.

  5. A może by tak zamiast iść na bezczelnego po prostu posypać głowę popiołem,przeprosić i nie brnąć? Jak się tak wysłuchało tej rozpaczliwej obrony ( niemal krzykiem) czegoś czego po prostu nie da się obronić ( szczególnie jeżeli chodzi o wątek dot.juniorów) to,aż się ciśnie na usta hasło pt. „Pycha kroczy przed upadkiem”! Klasyka. I może warto by było w Falubazie na przyszłość zwrócić jednak większą uwagę w przygotowaniach do sezonu na to ,że sezon ligowy nie kończy się na rundzie zasadniczej,ale jest jeszcze,a może przede wszystkim decydująca faza rozgrywek ligowych,która odbywa się tuż po zakończeniu rundy zasadniczej o czym niestety zdaje się,że niektórzy zawodnicy Falubazu zapomnieli uwzględnić w swoim grafiku.

Dodaj komentarz