Rzut za trzy: Stelmet i Anwil po hicie PLK – trenerzy, zawodnicy, eksperci

13:10

4 stycznia 2018

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 7 143 times, 1 visits today)

Stelmet BC Zielona Góra pokonał w środę Anwil Włocławek w meczu na szczycie PLK. Dziś w Rzucie za trzy analiza meczu, oceny, komentarze – zapraszamy kibiców do posłuchania, jakie nastroje panowały w obu ekipach i jak widzą formę obu zespołów eksperci.

(Visited 7 143 times, 1 visits today)

15 myśli na temat “Rzut za trzy: Stelmet i Anwil po hicie PLK – trenerzy, zawodnicy, eksperci”

 1. Bardzo „ciekawa” opinia dot. starań Vlado w obronie. Zastanawia mnie na czym ta opinia, się opiera? Na dobrym oku?! xD
  Średnie statyki Vlada na tle drużyny wyglądają następująco:
  Zbiorki w obronie – 1 miejsce
  Przechwyty – 2 miejsce
  Bloki – 2 miejsce
  Eval – 1 miejsce

  To co on ma jeszcze robić?

 2. Liczę na taką ” spinkę” jak wczoraj także w niedzielę 😀

 3. Pana z KK trochę poniosło i wystartował do sędziego… Robicie super robotę, ale eliminujcie taki element. bo takie wybryki przynoszą tylko wstyd.

  CO do meczu to wszystko idzie ku lepszemu, chłopaki bawią się grą, widać zaangażowanie i radość.

 4. Jeśli dla niektórych obraźliwymi określeniami są „złodzieje” lub „czterej sędziowie, potrzebni czterej sędziwie” (które z resztą można policzyć na palcach jednej ręki) i uważają że są to określenia chamskie, to ciekawe co by powiedzieli na okrzyki typu: „wypie…..” , „je.ć sędziego” itp., które na niektórych halach są STANDARDEM !!! Nie popadajmy w skrajności i nie próbujmy być „świętsi od Papieża”… pozdrawiam :)

  ps. @fearadasko – popieram :)

 5. „Krew nie woda.” A dobry męski basket to nie zawody w szydełkowaniu; są emocje. Może gdyby zawodnicy nie gestykulowali i nie kłapali w kierunku sędziów niemal po każdym odgwizdanym faulu, to obraźliwe okrzyki byłyby znacznie rzadsze?

 6. do Maras27
  Wszystko zgoda. Ale nie chodzi o to, aby porównywać się do innych tylko wypracować swój poziom KULTURALNEGO kibicowania. W taki sposób można powiedzieć, że jesteśmy najlepsi w Europie bo nie plujemy na zawodników jak to ma miejsce w Gryfii.
  Wszystko jest na etapie tworzenia i nikt tego nie przekreśla, wrzuca ewentualnie kamyczki do ogródka, aby przekazać co się podoba, a co nie. Warto chyba innych wysłuchać i przemyśleć pewne sprawy, bo za chwile po takim „zachowaniu”, które się komuś nie podoba słychać „wszyscy wstają, pomagają” i ktoś może już nie mieć na to ochoty. Efekt dopingu jest kiedy poniesiecie całą halę, a nie 100os za koszem.
  Pozdrawiam i bez spiny ;)

 7. Kiedy sędziowie dają d…., to ludzi trafia. Ale sama osobiście wolę określenie o 4 sędziach, bo jest po prostu zabawne. Czy obraża? Stawia pod wątpliwość ich umiejętności, czasem niestety słusznie.

 8. oni tam siedzą bo ponoć tanie bilety mają a żyleta to żadna zgadzam się

 9. Konater zapraszam za kosz zobaczymy czy bedziesz tak mówił jak bedziesz musiał dopłacać ze swoich pieniedzy na oprawy, Ale dobrze napisałeś „Ponoć”
  A co do sędziów to zostawię ich temat bez komentarza,

 10. konater , mam propozycję dla ciebie! usiądź z nimi będziesz miał tańsze bilety !!!

 11. Proponuję ingorować takich komentatorów jak konater tak jak się przemilcza bąka w dobrym towarzystwie. Smród jest ale uleci. Co do sędziów to widać wielokrotnie jak w dalszej części meczu „oddają” swoje błędy i nigdy nie posądziłbym ich o celowe działanie. Schodzenie do poziomu PSG w okrzykach kierownych do arbitrów nie powinno być naszym celem. Wyjątkowo zgodzę się z R.Mazurem że to daje tylko negatywne efekty. Jeśli CRS nie zgadza się z decyzjami sędziego to wyraźnie głośniej hałasuje lub wzmaga doping i taki sygnał jest pozytywnie odbierany przez naszych zawodników.
  W całości zgadzam się z Pawłem a członkom KK dziękuję za wspaniałą robotę na naszych trybunach. Ale sędziów zostawmy w spokoju. W niedalekiej przyszłości jest szansa że popełnią mniej pomyłek przeciwko Stelmetowi.

 12. @Paweł : Ale ja jestem bardzo daleki od spiny ;) Nie podoba mi się jednak marudzenie i szukanie dziury w całym. Mamy na prawdę MEGA kulturalny doping i jeśli ktoś to neguje zamiast doceniać to ja bardzo przepraszam… Rozumiem, że wszystkim się nie dogodzi, ale apeluję o trochę dystansu i zdrowego rozsądku :)

 13. @konater: Racja. „Żyleta” to żadna, bo jesteśmy aż za grzeczni. Dla niektórych to jednak jak widać aż za dużo… Co do reszty wypowiedzi się nie zgadzam… Jeśli jesteś taki/taka mądry/mądra to zapraszam za kosz… Pokaż na co Cię stać !!! (zgodnie ze słowami pewnej piosenki :P)

 14. KK robi fajną robotę. Czasami dają się ponieść. Ale wolę doping KK niż kibiców, którzy krzyczą: „siadać!, siadać!”. Nie ma wulgaryzmów w dopingu KK, a dosadne określenie sędziów też nie brzmiało ani głośno ani długo.

Dodaj komentarz