Marek Cieślak: A może trzeba zrobić luźniejszy rok?

13:26

18 października 2017

Marek Staniszewski

dziennikarz działu sportowego   +48 68 4555 557

(Visited 5 023 times, 1 visits today)

Marek Cieślak, szkoleniowiec żużlowej kadry narodowej i E.kantor.pl Falubazu Zielona Góra, przygotowuje się do wylotu do Australii na ostatnią tegoroczną imprezę z cyklu Grand Prix.

 

W Australii dojdzie do rozmów Cieślaka z Jasonem Doyle’m nt. startów żużlowca z Antypodów w barwach drużyny Falubazu w sezonie 2018. Szkoleniowiec zielonogórskiej ekipy przyznaje, że trudno będzie wypełnić lukę po odejściu Jarosława Hampela, ale podczas ostatnich tegorocznych zawodów Grand Prix Marek Cieślak chce rozmawiać z kilkoma zawodnikami elitarnego cyklu:

(Visited 5 023 times, 1 visits today)

8 myśli na temat “Marek Cieślak: A może trzeba zrobić luźniejszy rok?”

  1. A ja cały czas myślałem, że to właśnie był ten rok! A nie był?

  2. Falubaz dwukrotnie kontraktowal zawodników po kontuzjach . Jarka w 2012 I Doylea w 2015.
    Mysle ,ze mimo wieku zaprosilbym do klubu Grega Hanckocka to ciagle jest gwarant 8-10 pkt.
    mysle ze nie ma wyjscia I trzeba zabawic sie w sponsora RKM-u ;), oraz naklonic do poworotu na stare smieci Zengiego , bo Thorsell chyba nie bedzie gotowy na kwiecien skoro ma druty w kregodlupie .

  3. Dla milosników Senatora, powiem ze ma znaczacy udzial w odejsciu Doylea, ale sie nie przyzna :(

  4. Czy ktoś w tym klubie rządzi z jakąś wyobraźnią? Jak można było dopuścić do takiej sytuacji,że teraz stajemy pod ścianą i praktycznie nie mamy ruchu.Czy ludzie którzy siedzą w tym klubie na stołkach naprawdę nie mogli tych spraw wysondować duzo wczesniej.To wyglada tak jakby zawodnicy w tym klubie sobie,a działacze sobie.To jest niedopuszczalne aby klub praktycznie stanął na krawędzi braku sensownej obsady.Falubaz jak widać praktycznie nie szkoli młodzieży i co gorsza prowadzi tragiczną i krótkowzroczną najemną politykę kadrową.Żeby to się nie skończyło tragicznie dla klubu bo wiadomo że wystarczy lekko odstawać i lecimy na łeb na szyję piętro niżej.Ten sezon pokazał ,że należałoby się bardzo poważnie zastanowić nad osobami funcyjnymi i tymi którzy rządzą i decyduje w tym klubie.

Dodaj komentarz