Magazyn żużlowy – Jacek Frątczak i Get Well Toruń; czy zabierze Falubazowi Doyle’a?

15:03

17 października 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 6 320 times, 1 visits today)

Zapraszamy na kolejny Magazyn żużlowy RZG. Dziś gościmy menedżera Get Well Toruń Jacka Frątczaka. Rozmawiamy o jego klubie, ale sporo czasu poświęcamy na próbę dowiedzenia się, czy Jason Doyle jest już zawodnikiem toruńskiej drużyny.

(Visited 6 320 times, 1 visits today)

13 myśli na temat “Magazyn żużlowy – Jacek Frątczak i Get Well Toruń; czy zabierze Falubazowi Doyle’a?”

  1. Żenada z kogóż chce pan gaźnik nieregulaminowo zrobić idiotów????? Taka to milosc ? Modele? Nie ośmieszaj sie toruński pierniku

  2. za odejscie Doyla odpowiedzialny jest w (jakiejs czesci) Pan Senator, moze Pan Jacek ”podrazy ” ?

  3. W zielonogórskim radiu, rozmowa z trenerem Torunia, o Falubazie. Jakim trzeba być kmiotem, żeby zapraszać tego zdrajcę, który próbował wyciągnąć Hampela i pewnie, oczywiście nie za swoje pieniądze, wyciągnie Doyla z naszej drużyny. Sprzedawczyki won z Falubazu.

  4. „Tu się nie operuje Nazwiskami, tu sie operuje modelami”. Ludzie kochani trzymajcie mnie:)

  5. Mam prośbę do wszystkich, którzy tak chwalą i tęsknią za Frątczakiem. Poczytajcie fora internetowe co inni kibice o nim myślą. Powoli coraz więcej osób zaczyna widzieć jaka jest prawda i o co w tym wszystkim chodzi. Błazenada, kabaret, show itd. Oczywiście wszystko za cudze pieniądze :) Tak to się można bawić, prawda?

  6. Prawda jest taka i tu już nie chodzi tylko o JF ,ale ciężko jest cokolwiek robić na poważnie z ludźmi, którzy nie mają kręgosłupa i są w stanie niemal z dnia na dzień polecieć tam gdzie zawieje wiatr kariery i popularności.Nigdy nie można być pewnym takich ludzi. Na miejscu Torunia też bym uważał.

  7. Niech idą jak najdalej od Falubazu! My sobie poradzimy. Potrzebujemy w drużynie zawodników, którzy będa się z nią identyfikować! Dudek i PePe to podstawa. Do nich dobieramy Zengiego – chłopaka stąd. Potrzebujemy zatem jeszcze 3 seniorów. Jeden to Jacob Thorssell, który w tym sezonie zaprezentował się z dobrej strony. Zostają zatem dwa miejsca dla zawodników. Najlepiej tacy spoza GP, aby skupili się tylko na jeździe w lidze i walce o medale. Fricke? Madsen? A.Łaguta? Kildemand? Jepsen Jensen? Milik? Thomsen? Bech? To zawodnicy ambitni. Do tego dwójka NASZYCH juniorów Tonder/Zgardziński i jedziemy. Zielonogórski Falubaz!

  8. Frątczak! Won z Falubazu! Ręce jak najdalej od W69. współpracujesz teraz z ludźmi, którzy Falubazowi życzą najgorzej. Kłaniasz sie kibicom, którzy nas obrażają. I ty masz czelność mówić o kierunkowym w sercu?

  9. Po komentarzach widzę, że przyszłoroczne mecze z Toruniem zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Kiedy poznamy datę?

Dodaj komentarz