Telefoniczna sonda wśród kibiców Stelmetu: „ręce opadają”, „oczekujemy, że gwiazdy będa wygrywały”, „nie możemy mieć takiej huśtawki formy”

20:10

22 kwietnia 2013

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 87 times, 1 visits today)

Zapraszamy do posłuchania opinii trzech kibiców koszykówki, z którymi skontaktowaliśmy się dzisiaj telefonicznie. Wszyscy mówią o wielkimn potencjale Stelmetu, gwiazdach w składzie i…niewykorzystanym do tej pory w pełni potencjale.

Kibice nie moga się otrząsnąć po niedzielnej porażce z Turowem we własnej hali. Ciągle liczą na walkę Stelmetu o złoty medal, ale wyrażają sporo obawa. Poniżej rozmowy z Januszem Sidelnikiem, Marcinem Popielem i Romanem Luczkiem.

Jaka jest Wasza opinia – napisze w dziale KOMENTARZE.

(Visited 87 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat “Telefoniczna sonda wśród kibiców Stelmetu: „ręce opadają”, „oczekujemy, że gwiazdy będa wygrywały”, „nie możemy mieć takiej huśtawki formy””

  1. Odnosząc się do końcówki wypowiedzi ostatniego Pana, to uważam, że właśnie przez brak tego widocznego w zeszłym sezonie team spiritu tych meczy już się tak nie ogląda. Ja osobiście wolałbym drużynę walczaków niż drużynę płaczących gwiazdeczek, które nie potrafią się ustawić, bo trener nie ma pomysłu. Już dawno to wspominałem i nie zmieniłem zdania ani na chwilę: Jankowski lepiej by to poukładał niż Uvalin i myślę, że to Jankesowi powinniśmy dać wolną rękę na budowanie składu na przyszły sezon i niech on go poprowadzi od początku do końca.

Dodaj komentarz