Adam Skórnicki oficjalnie trenerem Falubazu! Aleksander Janas poprowadzi klubową młodzież

10:57

1 grudnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 3 674 times, 1 visits today)

Falubaz oficjalnie ogłosił, że Adam Skórnicki poprowadzi I zespół w Ekstralidze. Umowa z nowym szefem zespołu została zawarta na 2 lata. Informację podano na konferencji prasowej, którą zorganizowano na stadionie przy W69.

Na konferencji podano  również nazwiska osób, które będą zajmowały  się młodzieżą w klubie. Będzie to trójka:  Aleksander Janas, Krzysztof Jabłoński i Andrzej Jarząbek.

Dodajmy, że ze Skórnickim będą tez współpracować Tomasz Walczak, który pozostanie kierownikiem drużyny i Tomasz Szymankiewicz – prawa ręka Walczak.

Filozofię zatrudnienia trenerów przedstawił na konferencji prasowej Kamil Kawicki z zarządu Falubazu:

K.Kawicki o A.Skórnickim

K.Kawicki – o A.Janasie i młodzieży w  klubie

A.Skórnicki

A.Janas

Szeroka relacja z konferencji dziś w Sport cafe o 12:30 na 97,1 fm!!!

(Visited 3 674 times, 1 visits today)

10 myśli na temat “Adam Skórnicki oficjalnie trenerem Falubazu! Aleksander Janas poprowadzi klubową młodzież”

  1. Nie wiem tak naprawdę co o tym wszystkim sądzić.Ten sezon i tak spisuję na straty byleby się tylko utrzymać w lidze a każdy wynik ponad obronę bytu w extralidze będzie sporym sukcesem..Osobiście bardzo mi zależało w tym nowym rozdaniu trenerskim przede wszystkim na tym,aby w Falubazie zaczęto wreszcie skutecznie szkolić młodzież.Pytanie,czy ci wymienieni i zaprezentowani panowie do szkolenia młodzieży dają jakąkolwiek nadzieję na cokolwiek w tym temacie? Miałbym i mam spore wątpliwości.No bo z całym szacunkiem,ale czy Janas kogoś w życiu wyszkolił na wartościowego jeźdżca? Bo Jabłoński to nawet nie miał kiedy. Wszystko to takie jakieś na siłę i wydaje się,że mało przemyślane i można odniesć wrażenie, że na wariackich papierach,żeby nie powiedzieć że bardziej „na sztukę” , czy też na „zapchaj dziurę”?

  2. Kolego, wychowankowie Janasa to min. Kujawa, Kurmański i Zengota. Janas kilka lat temu wrócił do szkolenia, ale został wyrzucony z klubu przez Frątczaka, który próbował marginalizować jego rolę i wpieprzać się w szkolenie, o którym nie ma bladego pojęcia. Dobrze, że teoretyka-filozofa pogoniono, a wracają ludzie, dla których Falubaz to coś więcej niż trampolina:)

  3. Z jednej strony targowiczanin Frątczak ma w Toruniu samograja,a z drugiej strony jak nie wygra im ligi (a raczej Toruń nie wygra) w tym sezonie to go na taczkach wywiozą z tego Torunia.

  4. No trudne zadanie przed Skórnickim…ale może chociaż przed spadkiem uchroni. W każdym razie i tak wszystko wyjdzie przy najbliższych meczach.

  5. Po co tak roztrząsać po całym medialnym świecie informacje o tym co Falubaz planuje robić w kwestii młodzieży.Jeżeli ten plan ma istotnie wypalić to trzeba było to robić bez wielkiej pompy tylko spokojnie bez nagłasniania sprawy i przedstawiania szczegołów.To jest tak jak w biznesie jak sprzedaż temat na zewnątrz za wczesnie to nic z tego nie wyjdzie bo inni,albo zrobią to samo i jeszcze coś dołożą wiecej, albo zrobią to po prostu dużo lepiej.Zamiast ględzić i rozpowiadać wszystkim jak to Falubaz ma teraz szkolić młodzież i jakie pieniądze na to ma zamiar wyłozyć to zamiast gadać i się wychwalać pod niebiosa trzeba było po prostu robić swoje, spokojnie, bez zbędnego rozgłosu i dopiero zadziwić świat faktycznymi efektami i rezultatami.No chyba,że chodzi o to,aby było głośno,duzo szumu tylko po to żeby mozna było powiedzieć,że się coś robi w tym temacie.

  6. faryzeusz , z trampoliny zielonogorskiego falubazu skorzystał tylko jeden człowiek i nie był to ten ” pogoniony „

  7. Czy redakcja może przytoczyć wypowiedzi działacza, którzy ładnych kilka lat temu twierdził, że lepiej kupić juniora niż ładować kasę w szkolenie wychowanków, i wpadł na pomysł aby rodzice ponosili koszty szkolenia?

  8. Kibic – masz rację. Ten jeden rzeczywiście odbił się tak, ze przeleciał z Jasienia do Wawy. Tyle, że juz po wybiciu nie szkodzi klubowi. Chynowska szuja od kiedy odszedł cały czas kopie doły. Popytajcie trochę co gościu wyrabia. Włosy dęba stają

  9. faryzeusz ale fajnie to ująłes no jak Nikodem Dyzma i wszystko było by o key gdyby nie działał na szkodę innych którzy w trudnych czasach go wspierali. ,

  10. ……no i dopowiem jeszcze że w grę wchodziły grube miliony! !!.

Dodaj komentarz