26 WOŚP w Zielonej Górze . Na koniec muzyczne gwiazdy i światełko do nieba

22:00

14 stycznia 2018

Piotr Kuśnierz

Dziennikarz Radia Zielona Góra

p.kusnierz@rzg.pl

(Visited 3 542 times, 1 visits today)


Finał zielonogórskiej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Filharmonią ostatnie zagrały gwiazdy – Acid Drinkers i Afromental. Dużo działo się również na zielonogórskim niebie. Kilka minut po 20:00 miasto rozświetliły fajerwerki.

Według wstępnych danych z piątkowego wieczoru, zielonogórski sztab podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał około 240 tysięcy złotych.

(Visited 3 542 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “26 WOŚP w Zielonej Górze . Na koniec muzyczne gwiazdy i światełko do nieba”

 1. Naprawdę gratuluję ekipie RZG tak świetnej relacji z MIEJSKIEGO wośp. Te wejścia na żywo, te zajawki w mediach społecznościowych, te relacje na żywo na facebooku! Goście zapraszani do studia na rozmowy… Byliście zawsze tam gdzie słuchacze…

  A nie wróć… To było przy orszaku trzech króli

 2. @FameZG, Trzech Króli, to jest święto państwowe, a nie prywatna impreza. Nie mów za wszystkich słuchaczy. Mów za siebie. Dla niektórych może być obraźliwa sugestia, że brali udział w tym procederze.

 3. Procederze ratującym życie/zdrowie. Rzeczywiście powód do wstydu. I nie mówię za „wszystkich słuchaczy”. Doszukujesz się w moim poście rzeczy których nie ma a z tym trudno dyskutować.

  Inne „prywatne imprezy” mają w radiostacji zdecydowanie więcej miejsca antenowego ale rozumiem że to wybór nowego kierownictwa. Niełatwego wyboru bo przecież fajna impreza, popularna ale nie można narazić się górze. Współczuję.

 4. @nicelus Jak na prywatną imprezę zebranie ok. 100 mln. w skali kraju (pewnie tyle będzie) przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia (może i Twojego) to całkiem nieźle.
  Caritas w ramach 1% podatku za 2016 rok zebrał ponad sześćset tysięcy złotych i Pani redaktor Aurelia Adaszyńska napisała o tym artykuł dnia 12.01.2018 roku.
  Być może to lepiej by media publiczne nie przyłączały się do WOŚP, bo mam wrażenie, że to tylko napędza tę imprezę. Brawo dla tych, którzy się przyłączają.

 5. nicelus, PISowski trollu, jesteś de…ale to tylko niestety pokazuje ile jadu i bezsensownej fali nienawiści potraficie wylać z siebie..będziemy się za Ciebie modlić :)

Dodaj komentarz