Wokół miasta: Urząd zabiera postój [WIDEO]

15:40

17 stycznia 2018

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

(Visited 4 600 times, 1 visits today)

W programie sprawa likwidacji postoju taxi w centrum miasta. Po remoncie Bohaterów Westerplatte zamiast obszernego placu przy siedzibie PGNiG, taksówkarzom udostępniono zatokę z dwom miejscami postojowymi.

Przeciw takiemu rozwiązaniu protestują taksówkarze. Dlaczego? Jakie racje są po stronie urzędu? Zapraszamy do oglądania.

 

(Visited 4 600 times, 1 visits today)

9 myśli na temat “Wokół miasta: Urząd zabiera postój [WIDEO]”

 1. Faktycznie!! Nowy parking podczas audycji wręcz jest oblegany zarówno przez taksówkarzy jak i chętnych na podróż pasażerów. Pracuję niedaleko – więc wiem, jak jest z zajęciem tego „niewielkiego” miejsca. Przez 80% czasu w godz 8 – 18 parking świeci pustkami. Ktoś tu się słabo przygotował do „kręcenia afery”. Poza tym w materiale jest poruszana kwestia spalin – szkoda, że kierowcy taxi nie pamiętają o swoich działaniach na postojach: jest upał – stoją na włączonym silniku i klimatyzacji, jest zimno – uruchomiony silnik + ogrzewanie.

 2. „Obszernego” haha, też jestem za tym aby miejsce było postojem dla taxi, ale bez przesady z tą wielkością

 3. Większość i tak zamawia taxi przez telefon. Im wiekszy postoj tym wiekszy balagan – patrz Podgórna.A redaktor wali w Prezydenta z byle powodu, wszak PiSowskie to radio.

 4. Propisowski redaktor Życzkowski jak zwykle robi z igły widły i atakuje prezydenta

 5. Niech złotówy się cieszą, że UBER jeszcze nie wjechał do Zielonej Góry. Jak do tego dojdzie – to będzie płacz i lament. I radzę sobie przypomnieć jaki się przedstawiają wyniki corocznych niezapowiedzianych kontroli taksówek. Przekręcane liczniki i taksometry, brak ważnych badań, wydawania paragonów itd. O takich akcjach to już biznesmeni z mercedesów niezbyt chętnie mówią ?
  A co do Pana redaktora…. No cóż władza karmi i wyznacza cele, to trzeba strzelać.
  Może następna audycja będzie o licznych środkach i zamówieniach jakimi dysponuje i jakie wydaje Z NASZYCH PODATKÓW Radio Zielona Góra. A są to kwoty MILIONOWE
  Poniżej link do kilku ostatnich zamówień:

  http://www.bip.radiozachod.akcessnet.net/index.php?idg=5&id=363&x=110

 6. A po co parking dla taxi skoro Czerwony Drwal ma służbowa limuzynę z kierowcą?

 7. Do Marcin – nie pogrążaj się. KRYTYKUJESZ sposób działania Redaktora a sam walisz jak cep. Tak jak CEP a nie CEPEM.

Dodaj komentarz