Miejskie sprawy: Łącznik zielonogórski „rośnie”. Komentarze.

13:09

4 grudnia 2017

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

(Visited 5 330 times, 1 visits today)

Gośćmi programu są Grzegorz Maćkowiak (PiS) oraz Daniel Sawicki (Moja Zielona Góra). 

(Visited 5 330 times, 1 visits today)

20 myśli na temat “Miejskie sprawy: Łącznik zielonogórski „rośnie”. Komentarze.”

 1. potrzebne są zmiany w samorządzie, klakierskie medium Łącznik to będzie tuba wyborcza za pieniądze zielonogórzan,czy tego chcemy ? Potężne pieniądze na PR prezydenta,chyba nie są potrzebne lepiej wesprzeć tych którzy, naprawdę potrzebują wsparcia

 2. A na wymalowanie pasów dla pieszych na Konstruktorów kasy nie ma…priorytety

 3. A kiedy relacja z cudownego ozdrowienia kręgosłupa Janusza?

 4. Ten lacznik w dobie spadków prasy stał się doskonałą przechowalnia dla redaktorów i znajomych krolika

 5. Działacz pisu i gość wydający propagandówke za pieniądze pisu i sld, mówia o propagandzie…… To dopiero szczyt beszczelności w radiu, które wydaje miliony z naszych podatków na opowiadanie takich farmazonów. Pan redaktor tylko 10 na rękę ma teraz czy juz z 12 po tej audycji??? Oczywiście z pieniędzy niczyich czyli naszych…….

 6. Haha. Tuba PiSowska. Komentują pisowscy politycy w tym redaktor Gazety, tuby propagandowej PisoLewu :D Kabaret

 7. Żeby jeszcze w tej redakcji był ktoś kto zna się na rzeczy. Wiele razy widziałem Panów redaktorów w akcji i to co się wyprawiało to był po prostu szok. Wywiad prowadzony przez redaktora trwał kilka minut, z czego połowa to powtarzanie słów lub pytanie o to co widać gołym okiem…

 8. Jak to dzieje się w samorządach można prześledzić i wyciągnąć wnioski na bazie ” dzikiej zlodziejskiej reprywatyzacji w stolicy „zwykły obywatel – mieszkaniec je st nikim i może w każdej chwili znaleźć się na ulicy- a prezydent na ich krzywdzie się bogaci- dlatego prezydentem- burmstrzem czy zwykłym urzędnikiem mogą być y silni- wolni od pokus nie uczciwego bogacenia się ludzie- pieniądze zdobywa się pracą, – dla których polityka- działalność publiczna to służba dla każdego obywatela- mieszkańca a nie biznes.

 9. Ten zmartwiony o niezależne media Sawicki to ten od Biuletyny SLD i pijaru SLD-owskiego posła?

 10. Ujadacie jak psy na łańcuchach.
  Czy naprawdę uważacie że ten pożal się boże ŁĄCZNIK jest nam mieszkańcom i podatnikom potrzebny?
  Ile można by za tą kasę dziur połatać? Chodników zrobić? trawy skosić w SEZONIE? inwestycji (chociażby parkingowych o których od lat tylko się biadoli w tym naszym mieście) zrealizować? Miasto miało by też na remonty szkół, przedszkoli, żłobków…
  albo na pomoc w PRAWDZIWYM (poprzez prawdziwą pracę z takimi osobami) wychodzeniu z bezdomności czy w postawieniu/wyremontowaniu mieszkań dla osób czekających w kolejce na komunalne…

  ale lepiej wydawać na stołki urzędnicze i kolegów finansować…
  po co myśleć w sposób prawdziwie konstruktywny – jest DOBRA koniunktura na rynku pracy – warto więc w tym czasie odchudzić szeregi urzędników i uprościć pewne rzeczy po to aby administracja kosztowała nas wszystkich mniej…

 11. do obserwator:
  kilka lat temu słyszałem o setkach milionów, które nasze Miasto uzyska dzięki połączeniu się z terenami wiejskimi. Miało to być 400 mln zł a na koniec miliard złotówek(o ile mnie pamięć nie zawodzi). Za takie środki to nie drogi ale wiadukty powinny powstać. Pytajmy Pana Prezydenta przy każdej okazji o ten miliard. Gdzie on jest i na co jest wydawany. To nasze Miasto a nie tego urzędnika.

 12. Patrząc z perspektywy czasu, to tak naprawdę nie wiadomo po co było połączenie z gminą. Może „bezpartyjny” przedstawi zalety integracji mieszkańcom Zielonej Góry ?! Co się stało z obiecywanym miliardem – czyżby pic na wodę fotomontaż ?!!!

 13. No właśnie gdzie się podziały te pieniądze. Panowie Kubicki i Osękowski czy słowa wasze to czcza gadanina?

 14. Ciekawe ile nas podatnikow kosztuje RZG i R Zachod jako tyba PISowska. Moze te informacja zajmie sie Redaktorzyna?

 15. @kaska i tak nie płacisz abonamentu RTV a na dodatek pracujesz w szarej strefie, więc Ciebie to nie kosztuje nic.

 16. Jeden jak i drugi wielkie g… znają się na czymkolwiek. Maćkowiak specjalista od wszystkiego, sam nigdy nic nie osiągnął, ale wszystkich poucza co robić. Sawicki sam już nie wie dla kogo pracuję. Wczoraj SLD i ich posełek, dziś robi za siedzisko dla pisowcow, bo już tak głęboko wlazł że wyjąć go nie mogą. Kubicki nawet bez łącznika łyknie Was leszcze tylko pośmiewisko jak zwykłe z was będzie. Jesteście za krótcy dla niego. Żałosne cieniasy.

 17. Dajcie prace Panu Sawickiemu w Łączniku. On pisze dla PiS dla SLD to i dla Kubickiego bedzie pisał.

Dodaj komentarz