Startuje Lato Muz Wszelakich

16:14

25 czerwca 2014

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

(Visited 197 times, 1 visits today)

Z początkiem lipca startuje kolejna odsłona Lata Muz Wszelakich. Impreza, jak co roku, będzie trwała w Zielonej Górze przez całe wakacje. W tym czasie na zielonogórzan czeka wiele atrakcji, mowa m.in. o koncertach, spotkaniach z kabaretem, a także spacerach z przewodnikiem po najciekawszych zakątkach miasta. Te będą odbywały się w każdą środę w ramach cyklu „Nie nudzę się latem”:

Mówi Joanna Łozicka, lubuski przewodnik turystyczny.

Zielonogórzanie w każdy piątek lipca i sierpnia, w godzinach od 18:00 do 19:30 na placu Bohaterów, będą mieli także okazję wziąć udział w cyklicznym wydarzeniu organizowanym przez stowarzyszenie LYADA oraz Centrum Tańca i Fitness:

Mówiły Irina Brovko i Beata Olencka-Drzewiecka.

W każdy piątek lipca, o godzinie 20:00, w Galerii u Jadźki będzie także odbywała się impreza pod hasłem „11 uśmiechów na 30-lecie Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego”:

Mówił Janusz Rewers, artysta kabaretowy.

Ponadto w programie Lata Muz Wszelakich nie zabraknie piątkowych spotkań z bajką, bluesowych nocy w Piekarni Cichej Kobiety, pokazów nieba na Winnym Wzgórzu przy Palmiarni. Więcej informacji o wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej www.zok.com.pl.

(Visited 197 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz