“Baba” ma nową siedzibę

18:28

2 września 2010

Lech Kwieciński

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód

(Visited 62 times, 1 visits today)

Lubuskie Stowarzyszenie Na Rzecz Kobiet „BABA” zmienia swoją siedzibę. Organizacja wynajęła lokal przy ul. Lisowskiego, ponieważ dotychczasowe pomieszczenie przy Pl. Matejki było już za małe.

Jak mówi Anita Kucharska-Dziedzic, szefowa BABY, stowarzyszenie wielokrotnie prosiło miasto o pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, jednak żadna z przedstawianych propozycji nie była odpowiednia. „Zostałyśmy więc niejako zmuszone do wynajęcia nowych pomieszczeń na własną rękę” – podkreśla Kucharska-Dziedzic. Stanowiskiem Stowarzyszenia BABA zaskoczona jest wiceprezydent Zielonej Góry – Wioletta Haręźlak. „Przedstawiliśmy organizacji co najmniej kilka dobrych propozycji i żadna z nich nie została zaakceptowana” – podkreśla Haręźlak.    Dodajmy tylko, że w najbliższym czasie Lubuskie Stowarzyszenie Na Rzecz Kobiet „BABA” działać będzie jeszcze w dotychczasowej siedzibie przy Pl. matejki, ponieważ nowe pomieszczenia przy ul. Lisowskiego wymagają jeszcze kompleksowego remotu.

Organizacja liczy na wsparcie sponsorów, którzy pomogą im w szybkim zakończeniu prac.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat ““Baba” ma nową siedzibę”

  1. Logo ładne, awionetki brak. Ale teiore dorabiane do dużych projektf3w logo (dużych mam namyśli podmiot ktf3ry się nim pieczętuje) to w ogf3le temat na książkę niemal. Wspomnę choćby o rzekomym znaczeniu nowego loga pepsi, ktf3re miało symbolizować takie rzeczy jak na przykład dotychczasowe osiągnięcia ludzkości (mam nadzieję, że nie przekręcam zbyt mocno, nie chce mi się szukać w linkach ).Jeśli o skojarzenia chodzi moim zdaniem to logo wyglądałoby jeszcze lepiej, gdyby je ładnie wkomponować w karton mleka.Ale i tak bardzo duży plus dla Lubuskiego za zaangażowanie do stworzenia identyfikacji poważnej firmy. Takie rzeczy powinny być rozstrzygane w przetargach, a nie w drodze konkursf3w dla domorosłych artystf3w, ocenianych przez kadrę z ASP. Efekt jest na prawdę bardzo przyjemny, tylko za co taka wielka suma? Co się składało na całość zlecenia?

Dodaj komentarz