Album zawiera opis drogi Pako jaką odbył od Dakaru, przez Paryż, Marsylię aż do wydania tego albumu w Warszawie oraz tłumaczenia jego tekstów. Album to niezwykle pozytywne, klasyfikowane jako urban-pop utwory, z tekstami nacechowanymi osobistymi doświadczeniami i spostrzeżeniami artysty – warszawiaka z Senegalu. Singiel promujący album błyskawicznie znalazł się na playlistach i listach przebojów wielu rozgłośni radiowych.
Jego pierwsze zetknięcie z Polską nie było miłe: noc spędzona na lotnisku z powodu braku wizy, na pierwszy koncert w Warszawie przyszły 2 osoby (organizatorzy zapomnieli go zareklamować). Obiecał sobie, że nie wróci więcej do tego dziwnego kraju. Jednak los chciał inaczej – po dwóch latach znowu tu był, by po kolejnych 6 miesiącach zakochać się w Polsce i na stałe przeprowadzić się do Warszawy.
Dla Pako muzyka musi mieć pozytywne przesłanie. Twierdzi, że w dzisiejszym świecie, pełnym nienawiści i przemocy, potęgowanej jeszcze przez media, ginie piękno tego świata. Chce swoją muzyką wydobyć je na światło dzienne. Pisze teksty na podstawie własnych przeżyć, historii, doświadczeń i relacji z ludźmi. W jego muzyce słychać pozytywną energię i miłość do wszystkiego, co piękne i wartościowe. Jego piosenki – klasyfikowane w braku leszych etykiet jako urban pop, są wynikiem osobistej drogi życiowej: od Dakaru, przez Paryż, Marsylię, aż do Warszawy.
Utwory:
- Beautiful World
- Comment
- My Village
- Jege Ma
- Sister
- Weet
- Xaar
- Dom
- Goor Gii
- Imigre
- Suma Yaye