Nadciąga nowy Justin w albumowym wymiarze!

00:01

24 stycznia 2018

Paweł Ptaszyński

Radio Zielona Góra
dziennikarz
p.ptaszynski[at]rzg.pl

(Visited 2 771 times, 1 visits today)

JUSTIN TIMBERLAKE Filthy

Justin Timberlake, dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych Artystów popowych na świecie, powraca z czwartym studyjnym albumem.

 

Album ‚Man Of The Woods’ ukaże się już 2 lutego!

 

5 stycznia, poznaliśmy ‚Filthy’ – pierwszy singiel, który wspólnie nagrali i wyprodukowali Timberlake, Timbaland i Danja (wśród autorów wymienieni są także James Fauntleroy i Larrance Dopson). Jednocześnie wraz z nowym singlem ukaże się teledysk!

 

 
‚Man Of The Woods’ to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake’a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami Artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys.

 

Nowy album jest opowieścią, którą zainspirowali syn i żona artysty. Inspiracją była także osobista podróż Timberlake’a – od rodzinnego Memphis do miejsca, w którym jest dzisiaj.

 

Kolorowy, futurystyczny teledysk do ‚Filthy’ wyreżyserował Mark Romanek. Taneczny klip pokazuje Timberlake’a jako nowoczesnego wynalazcę, który prezentuje swoje najnowsze dzieło światu.

 
‚Filthy’ nie będzie jedynym klipem z ‚Man Of The Woods’. Jeszcze przed premierą albumu, zaplanowaną na 2 lutego, ukażą się trzy teledyski, każdy w innym, wyjątkowym stylu, stworzone przez różnych reżyserów. Nowe piosenki będą wydawane co tydzień, zaczynając od 18 stycznia, aż do premiery płyty.

 
Dwa dni po wydaniu albumu – 4 lutego – Timberlake wystąpi jako główna gwiazda podczas Pepsi Super Bowl LII Halftime Show.

 
Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie.

 

Wszystkie trzy solowe albumy artysty (‚Justified’, ‚FutureSex/LoveSounds’ i ‚The 20/20 Experience’) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razie jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce.

 

Ostatnim singlem Justina Timberlake’a jest światowy przebój ‚Can’t Stop The Feeling!’ z filmu ‚Trolls’, który zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu oraz przyniósł artyście dziesiątą w dorobku nagrodę Grammy.

 

Justin Timberlake jest także utalentowanym aktorem, który wystąpił w wielu różnorodnych filmach, w tym ‚Alpha Dog’, ‚Jak Czarnego Węża’, ‚Shrek Trzeci’ i ‚The Social Network’. Timberlake zdobył także cztery nagrody Emmy za swoje występy w programie ‚Saturday Night Live’.

(Visited 2 771 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz