Józef Zych

09:26

20 sierpnia 2015

Przemysław Kobus

Dziennikarz

(Visited 199 times, 1 visits today)

Z posłem klubu PSL rozmawiał Przemysław Kobus

(Visited 199 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Józef Zych”

  1. Spotkania na Podkarpaciu z górnikami i obrona browaru w Leżajsku? Czyżby szykowała się zmiana okręgu wyborczego Pana posła? :) Panie pośle proszę nadal bronić lubuskiego. Przyjemnie posłuchać mądrych słów. Dobrze, że mówi się o współpracy różnych grup i środowisk dla osiągnięcia celów – to mi się podoba. Oby tak było również z kopalnią miedzi i innymi, rozwojowymi inwestycjami w lubuskim.

  2. pz … łapki opadaja trzeba było widzieć ostatnio audycje w tv z panem tyszkiewiczem i co mówił na temat takich niesiołowskich i innych szkodników , co zych zrobił dla naszego miasta w kwesti bezrobocia ,biedy , umów smieciowych , upadajacych zakładów pracy i dzieciaków które to do szkoły pomykaja bez sniadanka .. polecam artykół – wielka rodzina ludowców w agencjach rolnych i nie tylko – PSL mam nadzieje już niedługo zniknie z areny politycznej jak na razie sondarze maja mizerne i niech tak pozostanie

  3. Wiadomo jak rządzi PSL. Chwale mądre słowa i oczekuje działań. Nie zapominam, że to rząd PO-PSL blokował kopalnie miedzi w lubuskim a minister gospodarki jest z PSL. W PSL są mądrzy ludzie ale daleko od rządu i startują do wyborów z dalekich miejsc zazwyczaj. Na szkodę tej partii.

  4. polecam jeszcze art. – Wielka rodzina PSL .Ludowcy znalezli pracę dla 30 tys .swoich ludzi – jest szokiem że partia z tak małym poparciem przekracza jednak próg wyborczy dokleja sie do kolejnych wielkich nie wazne czy ci wielcy to zieloni czy niebiescy i zgarniaja SWOJE , obsadzaja stanowiska swoimi dziecmi , rodzinami – niepojęte ale jest nadzieja ze pójda popaprańcy z PSL na brók

  5. Prawda krzysiek ;) – PSL rządzi, ma obsadzone kluczowe ministerstwa i skutecznie pielęgnuje roszczeniowe żądania swojej kilkuprocentowej grupy wyborców wobec Państwa.
    Cwaniactwo, czy efekt proporcjonalnego systemu wyborczego?

Dodaj komentarz