Janusz Kubicki

11:31

25 sierpnia 2016

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

(Visited 7 515 times, 1 visits today)

Z prezydentem miasta rozmawiał Janusz Życzkowski

(Visited 7 515 times, 1 visits today)

3 myśli na temat “Janusz Kubicki”

  1. Po co czerwony drwal ma kupować Złoty Dom, jak za prawie frico oddał nieruchomość pod nim spółcew tower plaza? Tę transakcję powinny sprawdzić NIK i prokuratura.

  2. Kłamie!! Fundacja nie zabiegała o ogrodnika miejskiego! Kłamie! Projekt koncepcji przedstawiony przez P. Kochańską oprócz tężni to kradzież wartości intelektualnej i ten już nie zawiera błędów? Kłamie! Głosowanie na rzg.pl tężnia przegrała! Kłamał! Obiecał 100 mln a teraz się wycofuje! Kłamie! Potrzebował ZOK do zwrotu VAT za planetarium. Boże co za mały człowiek z prowincji. Gdzie są inwestorzy ja się pytam?! Gdzie jest prokuratura ja się pytam?!! Kiedy będzie referendum ja się pytam?! Gość o 13 jeździ na tenisa. Nic nie robi i nic nie wie. i KŁAMIE!!

  3. 03.30 Prezydent twierdzi, że rewitalizacja to remont. To archaiczne i błędne postrzeganie rewitalizacji. W latach 2007-2013 tak właśnie uważało wiele gmin. Unia, a następnie ustawa o rewitalizacji z 2015r wyraźnie zakwestionowały postrzeganie rewitalizacji jako remontu. Stwierdzono, że takie postrzeganie rewitalizacji przekreśla szansę rozwojową jaką daje ten program. Środki z rewitalizacji wydawane tylko na remonty nie przynoszą zakładanych efektów. Unia ma teraz mocno kontrolować efekty społeczne rewitalizacji. Będzie ciekawie…

Dodaj komentarz