Janusz Kubicki

10:49

31 marca 2016

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

(Visited 2 232 times, 1 visits today)

Z prezydentem Zielonej Góry rozmawiał Janusz Życzkowski

(Visited 2 232 times, 1 visits today)

4 myśli na temat “Janusz Kubicki”

  1. Po audycji otrzymałem taką wiadomość od słuchacza, który skomentował argumenty prezydenta: 1.Zgodnie z regulaminem budzetu obywatelskiego budowa drogi przy sp11 nie powinna trafic na liste bo jest niezgodna z planem zagospodarowania. 2. Nie powinna byc realizowana z powodu j.w. 3. Realizowana powinna byc rozbudowa schroniska dla matki i dziecka bo to jest zgodnie z regulaminem – kolejne zadanie na ktore starczylo pieniedzy z bo (prezydent sprytnie powiedzial, ze daje na stadion, ale bylo to 2 Zadanie z iloscia glosow) 4. Watpliwe etycznie zebranie glosow. Karty zebrane przez sp11 nie zatwierdzone przez um i nie oddane do um tylko wprowadzone elektronicznie przez szkole. Um nie weryfikowalo tych glosow. I znowu zgodnie z regulaminem nie mozna bylo tak oddac glosu. I niestety wytna te 50 ostatnich drzew. A nam kaza wjezdzac od. Rzezniczaka jakby tam maly ruch byl, bo obecna droga ma byc jednokierunkowa. I to wszystko dla ludzi spoza osiedla kosztem mieszkancow.

  2. Czy istnieje szansa, że Janusz Życzkowski przestanie atakować prezydenta Kubickiego????? Czy też uważacie, że ciężko słucha się audycji, w której prowadzący co chwilę próbuje przerwać swojemu gościowi? Dla porównania posłuchajcie wywiadów z politykami PiS. Tam to co innego. Mogą sobie gadać co chcą, a redaktor Życzkowski grzecznie słucha… NIEZALEŻNY DZIENNIKARZ

  3. Jest akurat odwrotnie. To Kubicki przerywa i się wtrąca w zdanie temu z kim się nie zgadza. Kiedyś byłam na sesji rady miasta. Tam dał popis przerywania i wtrącania się.

  4. czerwony drwal nie powinien być zapraszany do Radia ZG za to co robi Miastu i jego mieszkańcom. Zdziczenie jakie prezentuje on i jego czerwona betonowa drużyna mam nadzieję, że się skończy. Mam dośc szastania moimi podatkami na bzdury tej ekipy. Szkoda że redaktor nie spytał kiedy skończy sie wydawanie tego propagandowego tygodnika za nasze ciężko zarobione pieniądze?

Dodaj komentarz