#Mamy głos! zaprasza na spotkania z psychologiem

18:47

20 listopada 2017

Artur Steciąg

Dziennikarz działu informacji, wydawca Popołudniówki (tel.  68 455 55 27)

(Visited 656 times, 1 visits today)

Masz problemy z rodzicami lub rówieśnikami? Nie wiesz, jak poradzić sobie w życiu? Spotkaj się i porozmawiaj o tym z psychologiem!

Z taka ofertą wychodzi do młodych zielonogórzan Inicjatywa #Mamy Głos!, która zaprasza na konsultacje terapeutyczne i rozwojowe dla nastolatków.

Kamila Pietrażycka, koordynatorka spotkań w Zielonej Górze, zaznacza, że głównymi adresatkami tej akcji są młode dziewczęta, jednak z oferty mogą też skorzystać ich koledzy.

Jak mówi, podobne spotkania odbywały się już w Poznaniu i cieszyły się tam dużym zainteresowaniem:

Rozpoczęte dziś spotkania terapeutyczno – rozwojowe dla nastolatków odbywają się w Przestrzeni 4a przy ul. Sikorskiego w Zielonej Górze.

Prowadzi je terapeutka Adriana Sokołowska – Ostapko, która podkreśla, że młodzi ludzie mogą się do niej zgłaszać z różnymi dręczącymi ich problemami:

Adriana Sokołowska – Ostapko, uważa, że dla wielu nastolatków porozmawianie z kimś na neutralnym gruncie jest znacznie łatwiejsze niż zwierzenie się rodzicom czy szkolnemu psychologowi.

Dlatego, jak dodaje, takie spotkania mogą być dla nich bardzo interesujące:

Na spotkania można się zgłaszać mailowo pisząc na adres: zgpomocmamyglos@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest również na fejsbukowym fanpejdżu Inicjatywy #Mamy Głos!

(Visited 656 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz